Philly!Philly!Philly!

Ja siit tuleb mu viimane postitus mu Ameerika tripi kohta!

Ja kätte jõudiski see päev, mil pidin oma kohvri kokku pakkima, Katu ja tema hostfamilyga hüvasti jätma, sest nemad lahkusid puhkusele mägedesse ning mina võtsin hommikuse rongi New Yorki, et sealt bussiga suuund võtta Philadelphiasse. Minu viimane seiklus USAs sel korral.
Philadelphia on mõnus. Ma olen küll aus, seal ei tegelenud ma just kõige rohkem turismiga ja iga vaatamisväärsuse juurde ma ei jõudnud. Mul jäi mõned põhilisedki vaatamata. Philadelphia oli lihtsalt selline mõnus chill, kuid siiski väga eriline osa sellest reisist. It was all about the people! Isegi kui mul oli  mõni plaan, mida ja millal ma tahan selles linnas vaatama minna, siis boooom!, need lendasid vastu taevast kohe, kui ma tutvusin esimeste inimestega. Ja see oli parim mis juhtuda sai.
Alguses oli ikka selline kahevahel mõte, et oi, ma lähengi täiesti üksida sinna linna. Olin ma siis üksinda? Ei. Isegi kui sa reisid üksida, siis ei ole sa kunagi üksinda.  Kellegi sa ikka kuskilt üles korjad ja rääkima hakkad. Ja nii oligi minu Philadelphia täidetud väga huvitavate ja toredate inimestega, kellega sai mõnusalt aega koos veedetud. Need põhilised vaatamisväärsused sain ma ühe päevaga ära vaadatud ja ülejäänud kaks päeva nautisin ma lihtsalt seda ameerikalikku elu ning kuulasid teiste põnevaid reisilugusid.

 Üks maagiline aed

Leidsime Philadelphia kesklinnast jõe äärest sellise koha. Kindlasti üks mõnusaimaid kohti üldse. Kohe meenutab Positivust mulle.

 Käisime turul...

... ja leidsime sealt sellise küpsisekohviku, kus olid ausõna maailma PARIMAD küpsised. Parim hommikusöök for sure.


Stanzi on üks nendest ülilahedatest inimestest, keda ma Philadelphias kohtasin! 

Minu trip Ameerikasse oli ülimalt lahe ning kindlasti see oli parim otsus, et ma otsustasin sinna minna! Kaks nädalat toredaid inimesi. Kaks nädalat imelisi kohti. Kaks nädalat unustamatuid seiklusi! Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar