Hey bitches,
suvi on niii käega katsutav juba. Ainult natukene veel... veel... veel...
Mul läheb täitsa hästi, tänan küsimast. Saab ka paremini, ei kurda.

Teate, ma tahan NII NII NII VÄGA REISIDA! Ma ei kannata ilma. Tahan näha teisi inimesi, süüa head toitu, suhelda, pidutseda, avastada ja palju muudki. Ma ei suuda ühe koha peal olla. Kui mul vähegi tulevikus raha on, siis ma reisin koguaeg.

Lappasin üks päev oma inka õpikut ja leidsin sealt ühe toreda teksti:

It is true that Virgos always appreciate a bargain, so if you can find a great gift at a low price, they will be thrilled. Nevertheless, don't forget that all Virgos are perfectionists, and will not be impressed by imperfect products. The practical Virgo loves to receive useful presents, such as socks, shirts and other items of clothing which they may need. Virgos are also creatures of habit and like to follow routines, so a gift which will help them to organise their lives (a diary or a bookcase, for example) will be huge success. Anything connected to health abd cleanliness will also appeal to your Virgo friends. Bath products and diet books are always on their of wanted items.


em, ärge palun hakake mulle sokke ja raamaturiiuleid kinkima. Nii vaimustuses ma nendest ideedest ka nüüd ei ole :)
aga päris huvitav on selliseid asju lugeda. Kuid üldjuhul olen arvamusel, et minu tähtkuju ei lähe väga palju kokku minu iseloomuga. Võibolla olen lihtsalt põikpäine ja ei tunnista seda.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar