Praegu on see aeg, kui kõik läheb jälle hästi ja elu ongi tore ning hea. Eriti tore on siis, kui sa teed, midagi mida oled ammu teha tahtnud. 


Jaanuaris tegin oma blogisse sellise postituse ja nüüd ongi asjad seal maal, et Maris lähebki märtsis Janega Londonisse! Kui hea, kui hea. Ootan juba väga.
Olen arvamusel, et kui sa ikka tahad midagi teha/kuskile minna, siis põrgusse kõik ja tee see ära. Vastasel juhul  jäävadki kõik soovid ja salaunelmad täitmata. Lihtne.
Samuti annab Mumford & Sons aprillis Stockholmis kontserdi. Nii lähedal, nii hea võimalus minna. oh.. I just love them soo..
Mulle meeldib, kui mind külastavad sellised toredad ja pöörased mõtted ning alati tekib suur tahtmine ka need kohe ära teha. Need mõtted annavad alati päevale uue valguse ja midagi, mida oodata ning soovi see kindlasti ära teha. Kui hullumeelne see mõte ka ei ole. 
Mulle meeldib see, kui täiskasvanud inimesed on säilitanud endas lapsemeelsuse ja usuvad maagiasse. See on minu meelest kohutavalt armas. Selliseid inimesi on hea vaadata.
Ma just avastasin, et mul on keskkooli lõpuni jäänud veel 7 ja pool kuud. Kuhu aeg küll kaob? Alles ma tulin ju RRG 10ndasse klassi. Mis edasi saab? Aga ei, ilus aeg oli... (Käiks ma siis koolis ka praegu.heh)


Midagi suvest veel (Positivus2012)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar